KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Grafiskt blad 16087448

nr 1608 7448

Grafiskt blad

"Le Serment d Amour". Bildmått: 57x43 cm, yttermått inklusive ram: 65x50 cm. Ej signerad

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 25 mars 2024
kl 18:42:28

25/3 18:37:29 1      Vinnande bud